Pedersen & Partners apstiprina trīs jaunus Partnerus

Share: 

Pedersen & Partners, vadošā starptautiskā augsta līmeņa vadītāju meklēšanas kompānija, paziņo par trīs jaunu Partneru apstiprināšanu. Partnerība nozīmē līdzīpašums holdiga uzņēmumā un visās 37 uzņēmuma filālēs. Jaunie Partneri ir: Evita Lune, Mona Neagoe un Gautier Vasseur.

Pols Pedersens (Poul Pedersen), Vadošais Partneris, komentē: “Esmu ļoti priecīgs apstiprināt Evitu, Monu un Gautier kā Pedersen & Partners Partnerus un līdzīpašniekus. Pateicoties augsta kalibra profesionālai, uz kvalitāti orientētai komandai, mēs esam izveidojuši kopmāniju, kas sastāv no 37 birojiem 36 valstīs. Pievienojot trīs jaunus partnerus, mēs vēlamies stiprināt mūsu organizāciju. Visi trīs, augstāk minētie cilvēki, ir bijuši veiksmīgi reģionālo attiecību attīstīšanā, kā arī bijuši uzticami sadarbības partneri mūsu klientiem. Evita, Mona un Gautier ir ieguldījuši nozīmīgu darbu, lai Pedersen & Partners kļūtu par vadošo augsta līmeņā vadītāju meklēšanas kompāniju Centāl- un Austrumeiropā, Kaukāza valstīs un Centrālāzijā.

Evita Lune pievienojās Pedersen & Partners 2005. gadā kā Latvijas uzņēmum vadītāja. Viņa ir atbildīga par biznesa attsīstību Latvijā un Igaunijā. Evita Lune ir ieguldījusi nozīmīgu darbu biznesa attsīstības un augsta līmeņa vadītāju meklēšanas projektu realizēšanā Baltijā, Krievijā, Ukrainā, Centrlālāzijā un citās valstīs un reģionos, kur darbojas Pedersen & Partners. Pirms pievienošanās Pedersen & Partners Evita
strādāja Rīgas Ekonomikas Augstskolā kā EMBA Programmas Direktore, pirms tam - sešus gadus kompānijā “Shell” starptautiskajā mārketinga menedžmenta pozīcijās Rīgā, Budapeštā un Briselē.

Mona Neagoe pievienojās Pedersen & Partners 2005. gadā kā Rumānijas uzņēmuma vadītāja. Kopš tā laika viņa ir realizējusi vairāk nekā 100 veiksmīgus vadītāu meklēšanas projektus klientiem tādās nozarēs kā riska kapitāls, finanšu pakalpojumi, konsultācijas, tehnoloģijas, plaša patērīņa preces un ražošana. Neagoe strādā Bukarestē un viņas pārraudzībā ir arī Moldova un Serbija. Neskaitot Rumāniju, Neagoe ir realizējusi projektus arī Bulgārijā, Ukrainā un Ungārijā.

Gautier Vasseur strādā Pedersen & Partners kopš 2003 gada. Vasseur ir veiksmīgi realizējis vairāk nekā 150 augstākā līmeņa vadītāju meklēšanas projektus Centrāleiropā un Austrumeiropā, Krievijā un NVS valstīs. Gautier savu karjeru Pedersen & Partners uzsāka Prāgā, vēlāk turpināja savu karjeru Maskavā. Šobrīd viņš strādā Almatā un ir atbildīgs par biznesa attīstību Centrālāzijā.


Pedersen & Partners ir vadošā starptautiskā augsta līmeņa vadītāju meklēšanas kompānija. Pedersen & Partners ir 37 biroji šādās pilsētās: Almata, Atēnas, Baku, Belgrada, Bratislava, Bukareste, Budaešta,
Kišiņeva, Dubaja, Helsinki, Stambula, Johannesburga, Kijeva, Ļubļana, Minska, Maskava, Minhene, Nikosija, Prāga, Rīga, Sarajeva, Skopje, Sofija, St. Peterburga, Tallina, Taškenta, Tbilisi, Teherāna, Telaviva, Tirāna, Toronto, Ulanbatora, Vīne, Viļņa, Varšava, Erevāna un Zagreba. Mūsu pamatvērtības ”Uzticēšanās - Attiecības – Profesionālisms” attiecās uz mūsu sadarbību ar klientiem un kandidātiem.

Ja Jūs vēlaties noorganizēt interviju ar kādu no  Pedersen & Partners pārstāvjiem vai arī, ja jums ir kāds citi jautājumi, kas ir saistīti ar presi, lūdzu rakstiet: 
Ms Anastasia Alpaticova, Komunikāciju menedžere

Press Releases